Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Skříně pro PC >

CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje

CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje

Cena produktu CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver bl... není známa.

 

Popis produktu CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje: CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje Elegantní, kvalitní a přes své rozměry prostorná - to je skříň japonské firmy CoolerMaster řady se vznešeným označením Centurion. Model... > více informací


CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje - popis

nahoru

CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje Elegantní, kvalitní a přes své rozměry prostorná - to je skříň japonské firmy CoolerMaster řady se vznešeným označením Centurion. Model 541 v černém provedení patří mezi skříně typu Microtower, se dvěma velkými pozicemi pro umístění optických mechanik, jednoduchým způsobem instalace komponent a dobře navrženým chladícím systémem. Je vyrobena s použitím kvalitní oceli s hliníkovými prvky. Skříň nabídne celkem čtyři pozice o velikosti 3.5", dvě z nich, umístené ve dně skříně, najdeme uvnitř skříně a slouží především k instalaci mechanik pevných disků. Další dvě jsou vhodné pro instalaci disketové mechaniky, ZIP jednotky či modulu s regulátory. Dvojice 5.25" volných pozic již byla zmíněna. V dolní části se nachází pětice rozšiřujících konektorů s dvěma USB porty a další dva audio jacky pro sluchátka a mikrofon, či headset. Záslepky čelního panelu jsou tvořeny z perforovaného materiálu, který unadňuje proudění vzduchu skrz skříň. Uvnitř skříně nalezneme dostatek prostoru pro instalaci základní desky formátu MicroATX (díky přístupu z opačné strany skříně je orientována jinak, než bývá zvykem), uchycení disků i mechanik je řešeno bez použití šroubků uvnitř skříně - mechanika se uchytí speciálními lyžinami, které se montují i demontují jednoduchým cvaknutím. Všechny tyto pozice jsou rovněž vybaveny antivibračními pružinami, které tlumí především hluk, způsobený aktivitou mechaniky. Stejným způsobem je řešeno umístění rozšiřujících karet do slotů - pro jejich uchycení rovněž není třeba šroubků. Chlazení skříně je řešeno třemi volitelnými ventilátory - jeden čelní o průměru 120 mm k nasávání vzduchu v dolní části, čímž současně ochlazuje pevné disky. Na protilehlou stranu lze dokoupit dvojici o průměru 80 mm a jejich úkol je přesně opačný.

Výrobce Coolermaster
Typ
Informace o parametru Typ
MicroTower
Zdroj
Informace o parametru Zdroj
Ano

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Reproduktory k PC nebo Notebooky, Tablety, Monitory.

Nejlevnější CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje akční ceny - Levné CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější CoolerMaster case Centurion 541,mATX,silver black,bez zdroje najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Skříně pro PC.