Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Skříně pro PC >

Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W)

Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W)

Cena:

1 839 Kč

Koupit za 1 839 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W): Počítačová skříň mini ITX, 2x 3.5"/2.5", 2x 2.5", 2x USB 3.0, 1x 140mm ventilátor, 1x 120mm ventilátor, odhlučňovací materiál, prachové filtry, průhledná bočnice Nový přírůstek do série Define se řadí mezi ty nejmenší kousky, což se ovšem nijak neprojevuje na špičkovém návrhu, provedení a kvalitě. Jednoduchý design, inspirovaný "serverovými racky", jistě zaujme každého technicky zaměřeného člověka. Přední strana je osazena hluk pohlcujícím materiálem a nejinak tomu je i u bočních stěn. Tiché chlazení podporuje i pokročilý cable-management.Nový přírůstek do série Define se řadí mezi ty nejmenší kousky, což se ovšem nijak neprojevuje na špičkovém návrhu, provedení a kvalitě. Jednoduchý design, inspirovaný "serverovými racky", jistě zaujme každého technicky zaměřeného člověka. Přední strana je osazena materiálem pohlcujícímhluk a nejinak tomu je i u bočních stěn. Tiché chlazení podporuje i pokročilý cable-management.Klíčové... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) - popis

nahoru

Počítačová skříň mini ITX, 2x 3.5"/2.5", 2x 2.5", 2x USB 3.0, 1x 140mm ventilátor, 1x 120mm ventilátor, odhlučňovací materiál, prachové filtry, průhledná bočnice Nový přírůstek do série Define se řadí mezi ty nejmenší kousky, což se ovšem nijak neprojevuje na špičkovém návrhu, provedení a kvalitě. Jednoduchý design, inspirovaný "serverovými racky", jistě zaujme každého technicky zaměřeného člověka. Přední strana je osazena hluk pohlcujícím materiálem a nejinak tomu je i u bočních stěn. Tiché chlazení podporuje i pokročilý cable-management.Nový přírůstek do série Define se řadí mezi ty nejmenší kousky, což se ovšem nijak neprojevuje na špičkovém návrhu, provedení a kvalitě. Jednoduchý design, inspirovaný "serverovými racky", jistě zaujme každého technicky zaměřeného člověka. Přední strana je osazena materiálem pohlcujícímhluk a nejinak tomu je i u bočních stěn. Tiché chlazení podporuje i pokročilý cable-management.Klíčové...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Tablety nebo Notebooky, Flash disky, Monitory.

Nejlevnější Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) akční ceny - Levné Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) stojí 1 839 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Skříně pro PC.

Fractal Design Define Nano S - Window (FD-CA-DEF-NANO-S-BK-W) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;