Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Skříně pro PC >

THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá

THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá

Cena produktu THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá není známa.

 

Popis produktu THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá: THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá Oblíbili jste si světové skříně značky Thermaltake? Potom pro vás máme dobrou zprávu. Thermaltake rozšiřuje produktovou sérii luxusních počítačových sk... > více informací


THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá - popis

nahoru

THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá Oblíbili jste si světové skříně značky Thermaltake? Potom pro vás máme dobrou zprávu. Thermaltake rozšiřuje produktovou sérii luxusních počítačových skříní o novou řadu Shark, jejíž dominantou je několik prolisů tvaru žraločí ploutve, celohliníková konstrukce a modře laděné osvícení. Série Shark patří narozdíl od dřívějších modelů mezi skříně typu fulltower, nebo chcete-li big-tower, se zvětšeným vnitřním prostorem, neodolatelným designem a tradičně skutečně pestrou výbavou. Čelní panel, který je stejně jako celá skříň celohliníkový, tvoří mohutná dvířka, která zakrývají nejen pozice mechanik, ale kompletní čelní stranu včetně nádechů pro ventilátory. V prolisu dvěří je znatelná modrá křivka, která podobně jako jiné části uvnitř skříně lehce prosvětluje jinak temně černý panel, ve kterém jsou prolisy, připomínající žraločí žábry a kovově lesklá mřížka pro ventilaci vzduchu. Dvířka po otevření ukrývají celkem sedm otevřených pozic pro optické či magnetické mechaniky, ovládací a informační panely a podobné příslušenství, čímž se liší od skříní typu middletower, které mívají typicky nejvýše šest těchto pozic. Z těchto sedmi otvorů jsou dva rozměru 3.5" a zbylých pět - jak jinak - velikosti 5.25". Pod nimi je samozřejmě přítomno spínací tlačitko a kontrolní diody. Z pravé boční strany je potom přístup ke dvěma konektorům USB, audio vstupu/výstupu pro připojení slcuhátek a mikrofonu a dokonce i konektor Firewire. Z opačné strany je situace designově zajímavější. Tradiční průhledové okno zde má podobu dvou žraločích ploutví, které nejsou vyplněný sklem, nýbrž drátěnou mřížkou, skrze níž proniká světlo modře podsvětlených komponent uvnitř skříně. Bočnice je uchycena na pantech, takže ji lze pohodlně otevřít "klikou". Podobně jako panel čelní je i tato bočnice uzamykatelná.

Výrobce Thermaltake

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Reproduktory k PC nebo Notebooky, Tablety, Monitory.

Nejlevnější THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá akční ceny - Levné THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá stojí 0 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější THERMALTAKE SHARK VA7000BWA, bigtower, černá najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Skříně pro PC.